VIDEO: Puče un Valters par kaislībām un drāmu hokeja izlases trenera meklējumos

0 komentāri

15. februāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda Latvijas Hokeja federācijas prezidenta savādos lēmumus galvenā trenera pieņemšanā, kā arī par ”šmuci” ar Tomu Kūlenu.

Beresņevs līgumu par Latvijas hokeja izlases trenēšanu noslēdza pagājušajā nedēļā. Tas parakstīts līdz septembrī gaidāmajam Phjončhanas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, bet kvalificēšanās gadījumā līgums tiks pagarināts vēl uz diviem gadiem. Tikmēr Lipmans sacīja, ka jaunā galvenā trenera pienākums ir saglabāt izlasi augstākajā divīzijā: “Beresņeva galvenais uzdevums būs saglabāt valstsvienībai vietu elites divīzijā, bet nedomāju, ka mēs dosim uzdevumu tikai par vietas saglabāšanu. LHF valdes locekļi uzstādīs augstāku mērķi, taču es pats būtu laimīgs, ja mums izdotos saglabāt vietu augstākajā divīzijā,” teica Lipmans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Puče un Valters par kaislībām hokeja izlases trenera meklējumos

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas