VIDEO: Overtime TV Puče, Valters un Guntis iesoļo Viktorijas Zonā

0 komentāri

Tas, ka Overtime TV puiši zina, kas ir sociālie tīkli, bija zināms. Vienīgi tā kārtīgi saprast, kas ir, kur un kāpēc, viņiem nebija izdevies, tāpēc talkā tika aicināta Skaties.lv sporta redaktore Viktorija Kamaza, kura rubrikā Viktorijas Zona ziņo par karstākajiem jaunumiem Latvijas sporta zvaigžņu kontos.

Armands Puče sociālos tīklus vairāk bija iemīļojis jaunībā. @ValdisValters un @OvertimeGuntis tuvākas attiecības izveidojuši ar čivinātavu. Tagad puiši pirmajā Viktorijas Zonas rubrikā pa durvju šķirbu ielūkojās arī Instagram, kur ar jaunumiem dalījās Madara Palameika, Armands Šķēle un Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Madara Palameika savā Instagram kontā palameika ielikusi bildi no Portugāles treniņnometnes, kur kopā ar vēl vienu Latvijas šķēpmetēju Sintu Ozoliņu gatavojas sezonas sākumam. Armands Šķēle/armandsskele22 saviem Instagram sekotājiem rāda, ka uz kreisās rokas brīva vieta jauniem tetovējumiem paliek arvien mazāk. Savukārt Kristaps Porziņģis ticis pie jaunas frizūras, ko pirms Ņujorkas Knicks mača ar Denveras Nuggets mūsu basketbolistam nogrieza @the_londonluke.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas