Overtime TV atziņa: “un tomēr sūdos kaut kas ir – tūkstošiem mušu taču nevar kļūdīties”

0 komentāri

21. decembra Overtime TV raidījumā Valdim Valteram, Armandam Pučem, Mārim Verpakovskim un Guntim labais noskaņojums pirms svētkiem sita augstu vilni. Šoreiz raidījumā bija jaunums – interesantu izteicienu vācelīte. Latvijas futbola leģenda Verpakovskis nolasīja vienu no tām: “un tomēr sūdos kaut kas ir – tūkstošiem mušu taču nevar kļūdīties.”

Raidījumā netrūka vēl daudz smieklīgu un amizantu brīžu. Overtime TV studijā nodziedāja Latvijas sporta notikumiem veltītu dziesmu, kā arī apkopoja stindzinošākās aizvadītā gada sacensības ar Latvijas sportistu piedalīšanos. Tāpat Māris Verpakovskis dalījās par savu futbolista karjeras pieredzi, un visi analizēja Kristapa Porziņģa sniegumu NBA.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Overtime TV smieklīgā atziņa

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas