VIDEO: kurš vadīs Latvijas izlasi? Beresņevs, Ābols vai Nolans?

0 komentāri

11. janvāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja Latvijas hokeja izlases trenera kandidātus un komentēja federācijas prezidenta Kirova Lipmana ”interesantos” izteikumus par Leonīdu Beresņevu.

Jautājums par izlases galveno treneri atlikts uz 20. janvāri, šo lēmumu pamatojot ar to, ka vēlas izvēlēties labāko no iespējamajām kandidatūrām. ”Negribam neko sasteigt. Es vēlos, lai tiktu dotas garantijas, ka izlase saglabās vietu elites divīzijā, nevis tikai tiktu prasīts no manis. Gribu būt drošs, ka paliksim A grupā, jo vairs negribu justies kā pērn, kad pēc pēdējās spēles pasaules čempionātā divas stundas nevarēju piecelties no krēsla,” janvāra sākumā sacīja Lipmans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kurš vadīs Latvijas hokeja izlasi?

Kurš, jūsuprāt, būs nākamais Latvijas izlases treneris?

Rezultāti:
3%

Leonīds Beresņevs

58%

Teds Nolans

24%

Artis Ābols

15%

Cits kandidāts

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas