VIDEO: Ilze Ose-Hlebovicka stāsta par savu pieredzi basketbolistu ”dresēšanā”

0 komentāri

Overtime studijā viesojās viena no basketbola dāmu izlases pieredzējušākajām spēlētājām Ilze Ose-Hlebovicka, kura ir pārrakstījusi vīriešu basketbola vēsturi, jo kļuvusi par pirmo sievieti, trenera palīdzi, vīriešu Latvijas basketbola līgā.

Pirmdienas vakarā Overtime studijā pie sporta vērotājiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās apburošā Ilze Ose-Hlebovicka, kura pastāstīja par to, kā iepazinās ar vīru, par dzīvi Itālijā, kā ir strādāt ar večiem, par pieredzi, pienākumiem un atšķirību starp sieviešu un vīriešu basketbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Overtime studijā viesojas sieviete, kura pārrakstīja vīriešu LBL vēsturi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas