Valdis Valters atzīst jauno EuroBasket bumbu par labu esam

0 komentāri

Otrdien Overtime TV studijā Armands Puče un Valdis Valters aptaustīja un citiem parādīja oficiālo Eiropas basketbola čempionāta bumbu. Ar to rudenī Rīgā spēlēs ar Latvijas izlases basketbolisti.

Valdis Valters jauno Molten GL7X ražojumu atzina par labu esam. Viņa laikā bumbas bija krietni apbružātākas. 2015.gada modelis Valda rokā turas labi, un cerams, ka septembrī ne tikai labi turēsies rokā, bet arī precīzi lidos grozā. Vismaz pēc Latvijas basketbolistu metieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas