Porziņģis atzīstas: Viktorijas Zona ir mana mīļākā zona

0 komentāri

Pirmdien, 2. maijā Overtime TV raidījumā, rubrikā Viktorijas Zona – viesojās latviešu talantīgais basketbolists, NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājs Kristaps Porziņģis, kurš studijā  pastāstīja par savām nopublicētajām bildēm un atbildēja uz visiem interesējošiem Viktorijas jautājumiem.

Basketbolists atzinās, ka Viktorijas Zona ir Porziņģa mīļākā zona un labprāt pastāstīja par dažām savām bildēm, kuras tika nopublicētas viņa sociālajā Instagram kontā. Par to, kam pieder lidmašīna kurā Porziņģis kopā ar ģimeni lidoja uz Toronto, par savu melnā krāsā matēto automašīnu, saplēstajām džinsenēm un rozā zeķēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas