Pasaules skeletona karaļi brāļi Dukuri ar hokeja nūjām rokās

0 komentāri

7. aprīļa raidījumā Overtime TV viesojās pasaules skeletona karaļi brāļi Martins un Tomass Dukuri. Martā Vinterbergas trasē Martins izcīnīja savu trešo pasaules čempiona titulu, bet Tomass pirmo reizi karjerā tika pie pasaules čempionāta bronzas medaļas!

Overtime TV studijā Martins un Tomass stāstīja ne tikai par skeletonu, Sočiem, Koreju un galvenajiem konkurentiem nākamajās Olimpiskajās spēlēs, bet rādīja arī savas prasmes hokeja iemetienos, šautriņu mešanā un olu dauzīšanā. Turklāt ļoti lielu olu dauzīšanā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas