Overtime TV – Pauls Jonass par zvaigžņu slimību, kritieniem un lieliskajiem faniem

0 komentāri

05. oktobra Overtime TV studijā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Pasaules vicečempions MX2 klasē Pauls Jonass. Motokrosists pastāstīja par to kā tiek galā ar zvaigžņu slimību, dalījās iespaidos, cik grūti ir sportu apvienot ar mācībām un kā tika galā ar neseno, iespaidīgo kritienu.

Visas sezonas garumā Jonass parādīja neticamu sniegumu. 18.gadu jaunais latvietis pārrakstīja Latvijas motokrosa vēsturi un kļuva par Pasaules vicečempionu MX2 klasē. Vēl sportists pastāstīja par sporta finansiālo pusi, motokrosa aizkulisēm, kā arī par Red Bull vienības treneri Stefanu un dalījās citos aizraujošos stāstos! Interesanti, ka motobraucējam treniņi uz motocikla ir trīs reizes nedēļā, bet ārkārtīgi svarīga ir fiziskā sagatavotība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas