Overtime TV. Par sportu profesionāļiem un mājsaimniecēm. 21.marts

0 komentāri

21.marta vakarā raidījumā Overtime TV Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpinās par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Viens no vakara viesiem ir Kaspars Daugaviņš, kurš jau apliecinājis savu vēlmi pārstāvēt Latvijas izlasi Pasaules čempionātā. Tas gan Kasparam neliedza atklāti pastastīt par nekārtībām, iespējams, populārakajā Latvijas izlasē. Arī par to, ka hokejisti izlasē dzīvo kā ”bomži”…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt VEF Rīga un Latvijas U18 izlases galvenais treneris Jānis Gailītis daudz nedomā par to, vai un kad ar viņu tiks vai netiks pagarināts līgums. Jāstrādā ir šobrīd, uzvaras ir jāizcīna šobrīd un tas arī aizņem viņa domas un prātu! Skaties Overtime TV!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas