OVERTIME TV: Mairis Briedis par cīņu ar Čaru, psiholoģisko iebiedēšanu un tuvāko nākotni

1 komentārs

31. augusta vakarā raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās šobrīd labākais Latvijas bokseris Mairis Briedis, kurš pirms nedēļas Groznijā uzvarēja savu pagaidām spēcīgāko pretinieku Manuelu Čaru!

Ceļš līdz cīņai ar Manuelu Čaru Mairim nebija ne viegls, ne īss. Tomēr, izvērtējot piedāvājumu boksēties ar Libānā dzimušo Vācijas pilsoni, tika pieņemts lēmums doties uz Grozniju. Ar uzņemšanu Čečenijas galvaspilsētā viss bija augstākajā līmenī, bet pašas cīņas kulmināciju Mairis parāda, par sparingpartneri izmantojot Valdi Valteru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāris sekundes līdz piektā raunda beigām Briedis veica veiksmīgu pretuzbrukumu, trāpot pretiniekam pa žokli un ar vienu sitienu nokautējot Čaru. Čaram nokrītot uz ringa grīdas, zālē iestājās klusums – visvairāk pārsteigts par cīņas iznākumu bija Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs, kurš bija pārliecināts par Čara uzvaru.

FOTO no Maira Brieža cīņas ar Manuelu Čaru:

1 komentārs

TOP komentāri

  • JaM
    0

    JaM

    Pozitīvs čalis. Lai veiksme un spēks arī turpmāk.

    02.09.2015 11:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas