Overtime TV: Ivo Šteinbergs par lielo ātrumu trasē un olimpiādes sapņiem

0 komentāri

8. februāra Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās skeletonists Ivo Šteinbergs. Sportists pastāstīja par pirmajiem soļiem skeletonā, piedzīvotajām emocijām, lielo ātrumu trasē un olimpiādes sapņiem.

Šosezon Eiropas kausa kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Kišlers, kurš astoņās sacensībās nopelnīja 432 punktus, par trīs punktiem apsteidzot Radiju, kurš pirms pēdējiem diviem braucieniem bija līderis. Ivo Šteinbergs ar 349 punktiem palika ceturtais, no trešās pozīcijas, kuru ieņēma vēl viens vācietis Fēlikss Keizingers, atpaliekot vien par 35 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Ivo Šteinbergs viesojas Overtime TV

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas