Overtime TV – Haralds Kārlis par izlasi, dzīvi un mācībām ASV un nākotnes perspektīvām

0 komentāri

5. oktobra Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Latvijas izlases basketbolists Haralds Kārlis, kurš ar valstsvienību Eiropas čempionātā izcīnīja augsto astoto vietu. Basketbolists pastāstīja par sniegumu izlasē, dzīvi un mācībām ASV, kā arī par nākotnes plāniem.

Sportists ASV pārstāvēja Seton Hall Pirates vienību, kur pavadīja trīs sezonas. Pēdējā sezonā basketbolists laukumā pavadīja vidēji 12,4 minūtes un caurmērā vienā mačā guva 3,3 punktus. Haralds otrpus okeānam studējis ekonomiku un kriminoloģiju. Tomēr šajā sezonā basketbolists nolēmis atgriezties Latvijā un pārstāvēt Valmieras/Ordo vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas