OVERTIME TV: dunku sānos un zilu aci laukumā var dabūt arī prezidents Vējonis

0 komentāri

7. septembra vakarā raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis – basketbola un volejbola spēlētājs un cienījama rezultāta īpašnieks augstlēkšanā!

Pirmos soļus basketbolā Raimonds Vējonis spēra Madonas vidusskolā, bet tad groza bumbu uz kādu laiku aizstāja skriešana, tāllēkšana, augstlēkšana, kur jaunajam vieglatlētam bija sporta meistarkandidātam atbilstošs rezultāts – 205 cm. Tomēr basketbols un volejbols ticis spēlēts gandrīz visu mūžu. Basketbola laukumā prezidenta statusam nekādu priekšrocību nav – laukums ir laukums! Tu vari dabūt dunku sānos, varbūt pat zilu aci. Spēle ir spēle, ar to ir jārēķinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mīlestība pret basketbolu un sportu kopumā Vējoņa kungam nav sākusies tikai, kļūstot par prezidentu. Jau esot Saeimas deputātam un pildot aizsardzības ministra pienākumus, Latvijas prezidents ir atbalstījis sportu un sportistus. Turklāt varbūt sports Latvijā ir jāpopularizē vēl vairāk – daudziem mūsu jauniešiem ir problēmas ar krosa noskriešanu vai pievilkšanos.

Foto: Raimonds Vējonis basketbola laukumā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas