OVERTIME TV: Dāvis Ivanovs un Matīss Karro studijā “griež saules” un stāsta par motokrosa virtuvi

0 komentāri

21. septembra Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Solvitas viesojās motokrosisti Dāvis Ivanovs un Matīss Karro, kuri pārstāvēs Latvijas izlases godu Nāciju kausā. Sportisti pastāstīja par gaitām motokrosā, un pirmo reizi Overtime TV vēsturē studijā Dāvis Ivanovs ar motociklu “meta saules”!

Armands Puče puišiem uzdeva interesantu uzdevumu – klausīties motociklu skaņās un pateikt, kurš ir katra sporta braucamrīks. Motobraucēji bija nekļūdīgi un izpelnījās laba vēlējumus gaidāmajā Nāciju kausā. Sportisti pastāstīja par motokrosa virtuvi, par naudu un sponsoriem, sacensībām, kāpumiem un kritumiem. Gunta prombūtnes laikā Solvita Matīsam uzdeva ļoti svarīgu jautājumu: “Ar kādu šampūnu Tu mazgā matus?”. Jautrība studijā sita augstu vilni, jo pirms došanās prom viesi demonstrēja kā “griezt saules”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas