Overtime TV: Black Ice – aizraujošie un bīstamie veikborda triki uz ledus

1 komentārs

28. marta Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās projekta Black Ice pārstāvji – Toms Bergmanis, projekta vadītājs, un Kristaps Gredzens – triku izpildītājs. Puiši pastāstīja par idejas pirmsākumiem, trases sarežģīto uzbūvi un nākotnes plāniem.

Mārupes Veikparka entuziasti iezīmēja, ka šis projekts – Black Ice – patiesi viņus aizrauj. Brīvajos brīžos visa enerģija veltīta trasei. Tomēr gan Toms, gan Kristaps uzsvēra, ka šobrīd ir ļoti grūti piesaistīt ārzemju sponsorus un citus entuziastus, taču puiši ir apņēmības pilni situāciju mainīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Overtime TV studijā viesojas Black Ice projekta autori

1 komentārs

TOP komentāri

  • veikbordists
    0

    veikbordists

    Labs raksts un raidījums :) Visiem interesentiem par veikbordu varu ieteikt mājaslapu VEIKO.LV - ērti salīdzināt visas veikborda iespējas Latvijā.

    05.05.2016 14:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas