Overtime TV – 2015. gada stindzinošākie un pārdzīvojumiem pilnākie mirkļi Latvijas sportā

0 komentāri

21. decembra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče, Māris Verpakovskis un Guntis noteica gada stindzinošākos brīžus ar Latvijas sportistu piedalīšanos. Edgara Masaļska varoņdarbs pret Franciju, basketbola izlases atspēlēšanās pret Igauniju – šie brīži gandrīz visus līdzjutējus atstāja ar sirmiem matiem un nācās doties uz aptieku pēc nervu zālēm.

Vēl šajā topā iekļuva motobraucēja Paula Jonasa šaušalīgais kritiens MX2 sacensību priekšpēdējā posmā, kā arī talantīgā Kristapa Porziņģa izsvilpšana NBA draftā, kad latvieti ar augsto ceturto numuru izvēlējās Ņujorkas Knicks vienība. Interesanti, ka tikai dažus mēnešus pēc uzbrucēja nepieņemšanas Ņujorkas fani mūsu sportistu burtiski nēsā uz rokām. Turklāt kāds mazais fans, kurš draftā raudāja par Porziņģa izvēlēšanos, iegādājies latvieša spēles kreklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: 2015. gada stindzinošākie un pārdzīvojumiem pilnākie mirkļi Latvijas sportā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas