Kristaps Porziņģis beidzot tiek pie iespaidīgā un 26 tūkstošus vērtā matrača

0 komentāri

Kristaps Porziņģis beidzot ticis pie sava personalizētā matrača, ko viņam dāvāja Šifmena kompānija. Pirms tam basketbolists viesojās ražotnē un arī pats ielika pirkstu tā izveidē. Šāda guļamvirsmas aptuvenā vērtība ir 26 tūkstoši ASV dolāru.

Īpaši darinātais matracis, kura izmēri ir 200 x 250 cm, ir par aptuveni 45 cm garāks nekā standarta izstrādājums. Un latviešu divus metrus un 18 centimetrus garajam basketbolistam vairs nebūs jāsatraucas, ka nevar kārtīgi izstiept kājas. Turklāt jaunajā matracī Porziņģis varēs gulēt “zvaigznītē”, jo tas arī pietiekami plats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Kristaps Porziņģis tiek pie 26 tūkstošus vērtā, personalizētā matrača

VIDEO: latviešu basketbolists saņem iespaidīgo dāvanu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas