VIDEO: Lipmans pret Rīgas Dinamo?

0 komentāri

30. maija Overtime TV raidījumā spora eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana izteikumus par savu etnisko piederību un Rīgas Dinamo akcionāra Jura Savicka atbildi.

Kādu laiku atpakaļ portāla Sportfakt.ru publicētajā intervijā Lipmans dalījās pārdomās par latviešiem, izsakoties, “ja es nebūtu ebrejs, bet latvietis, viņi mani nēsātu uz rokām”. Šī intervija izpelnījās plašu sabiedrības rezonansi Latvijā, izraisot pretrunīgu attieksmi pret LHF prezidentu. Taču federācija skaidro, ka tās vadītāja izteikumi ir pārprasti un neesot patiesi. Interesanti, ka neilgi pēc tam hokeja klubs Rīgas Dinamo izplatīja paziņojumu, kurā asi kritizēja Lipmana kunga sniegto viedokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Lipmans pret Rīgas Dinamo?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas