Jānis Skrastiņš: Oskars Melbārdis šobrīd ir labākais pilots pasaulē

0 komentāri

17. marta raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera viesojās bijušais bobslejists, tagad bobsleja treneris un kamanu konstruktors Jānis Skrastiņš.

1984. gada Sarajevas olimpiskajās spēlēs Jāņa pilotētais četrinieks izcīnīja 12. vietu, piedalījies arī vairākos pasaules čempionātos. Vēlāk bijis Latvijas izlases treneris, tagad Beļģijas sieviešu izlases treneris un bobsleja kamanu konstruktors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējā pasaules čempionātā bobslejā pirmajā astotniekā bija trīs Latvijas izlases ekipāžas – Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, Uģis Žaļims un Intars Dambis, kā arī Oskars Ķibermanis un Vairis Leiboms. Tomēr Jānis Skrastiņš nebūt neuzskata, ka visi lauri pienākas kamanu būvētājiem – Jānis uzskata, ka Oskars Melbārdis ir šobrīd labākais bobsleja pilots pasaulē!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas