Overtime TV: Agnese Pastare par soļošanas prieku, izdeldētajiem apaviem un olimpiskajām spēlēm

0 komentāri

30. maija Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas labākā soļotāja Agnese Pastare. Sportiste pastāstīja par izdeldētajiem apaviem, tulznām, soļošanas tehniku, treniņiem un Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Mūsu sportiste augustā gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs piedalīsies 20 kilometru soļošanas distancē un raidījumā Overtime TV atklāja, ka konkurence nav tik milzīga kā citos sporta veidos. Soļotājas labākais rezultāts ir 1.29,55, kas uzstādīts 2013. gada augustā Gdaņskā, Polijā. Tāpat latviešu sportiste pastāstīja par izdeldētajiem apaviem un par to, ka sezonā nākas mainīt divus apavu pārus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Overtime TV studijā viesojas soļotāja Agnese Pastare

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas