Cik Kuldīgas Katrīnas kausā nopelnīja Latvijas labākie vieglatlēti?

0 komentāri

18. janvāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda aizvadīto Kuldīgas Katrīnas kausu vieglatlētikā, kurā piedalījās Latvijas labākie sportisti, kā arī vairāki ārzemju vieglatlēti.

Sacensības norisinājās 12 disciplīnās, no kurām Latvija uzvarēja četrās. 300 metru skrējienā ar jaunu Latvijas rekordu triumfēja Jānis Leitis (34,12 sekundes) un Gunta Latiševa-Čudare (38,70 sekundes), kā arī tāllēkšanā Elvijs Misāns (7,82 metri) un Māra Grīva (5,97 metri). Tikmēr pa divām uzvarām izcīnīja Lielbritānijas, Ungārijas, Lietuvas un Baltkrievijas vieglatlēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kā Kuldīgas Katrīnas kausā veicās Latvijas vieglatlētiem?

Savukārt pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) punktu tabulām visaugstākos rezultātus šajās sacensībās uzrādīja Misāns un Latiševa-Čudare. Kopumā sacensībās piedalījās 181 vieglatlēts no desmit valstīm. Tas bija nedaudz mazāk nekā pirms gada, kad vienkopus tika sapulcināti 194 vieglatlēti no 11 valstīm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas