Oskars Melbārdis pirmo reizi triumfē Pasaules kausa divnieku sacensībās

0 komentāri

Latvijas labākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis piektdien uzvarēja Kanādas trasē Kalgari notikušajā Pasaules kausa posmā divnieku sacensībās. Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pirmajā braucienā uzrādīja otro labāko rezultātu, tādu pašu vietu viņi ieguva arī otrajā braucienā, kas summā viņiem ļāva izcīnīt pirmo pozīciju.

Līdz šim Melbārdis un Dreiškens vēl nebija triumfējuši divnieku sacensībās. Zīmīgi, ka abu braucienu startā Latvijas ekipāža nebūt neuzrādīja ātrākos laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā vietā šajā posmā palika Vācijas ekipāža ar pilotu Frančesko Frīdrihu, kas divu braucienu summā atpalika par 0,03 sekundēm. Tikmēr trešais bija šveicietis Beāts Hefti, kurš pirmo braucienu noslēdza līdera godā, bet summā no Melbārža viņš atpalika par 0,06 sekundēm.

Savukārt pieticīgāk klājās otrai Latvijas ekipāžai ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmēju Raivi Zīrupu, kuri no Melbārža atpalika par 1,17 sekundēm un summā ierindojās 14.vietā.

Augstajā piektajā vietā tikmēr finišēja Dienvidkorejas ekipāža ar pilotu Vonu Jondžonu, kuri pēc pirmā brauciena bija pat ceturtie.

“Šobrīd Dienvidkoreja strādā tik mērķtiecīgi, kā neviena cita komanda, kura gatavojas savās mājās uzņemt Olimpiādi. Ne itāļi, ne krievi tā negatavojās, kā šobrīd platiem soļiem turpina progresēt šie sportisti,” sarunā ar Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālu sacīja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. Kā zināms, pēc nepilniem četriem gadiem olimpiskās spēles norisināsies tieši Dienvidkorejā.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc diviem posmiem Melbārdis divnieku ieskaitē iekrājis 435 punktus un ar Frīdrihu dala pirmo pozīciju. Tikmēr trešais ar 392 punktiem ir Hefti.

Savukārt Ķibermanis divu posmu laikā iekrājis 240 punktus un atrodams 14.pozīcijā.

Tikmēr kopējā rangā, kurā tiek skaitīti rezultāti divniekos un četriniekos, Melbārdis ar 635 punktiem ir vienvadībā, bet 547 punkti ir Frīdriham, kamēr vēl par punktu atpaliek krievs Aleksandrs Kasjanovs. Ķibermanis šajā rādītājā ticis pie 384 punktiem un ir 12.pozīcijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas