Oskars, Djegu Košta un Andrē Širle iesit piecus vārtus, Chelsea grauj Swansea

Anglijas Premjerlīgas 22.kārtā Chelsea sestdien izbraukumā ar 5:0 sagrāva Swansea City. Pa diviem vārtiem guva Oskars un Košta, vēl reizi Swansea vārtsargu Lukašu Fabjanski pārspēja Andrē Širle.

Jau mača pirmajā minūtē rezultātu atklāja brazīliešu pussargs Oskars, bet līdz 36.minūtei rezultāts jau bija 4:0, kad vēlreiz izcēlās Oskars, bet divus vārtus guva Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta. Mača izskaņā piektos vārtus guva vācietis Andrē Širle. Košta ar 17 gūtiem vārtiem nostiprinājās turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmajā vietā.