Oskara Melbārža divnieks otrais Pasaules kausa pirmajā posmā

0 komentāri

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu piektdien izcīnīja otro vietu Leikplesidā, ASV, notiekošā Pasaules kausa izcīņas pirmā posma divnieku sacensībās.

Pirmo braucienu Melbārža ekipāža veica 55,42 sekundēs, kas tobrīd ļāva ieņemt trešo vietu vietu, savukārt otrais brauciens tika veikts 55,89 sekundēs, kas ļāva kļūt par līderiem, kad vēl savi braucieni bija jāveic divām ekipāžām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Latvijas pirmās ekipāžas startēja Nika Kaningema divnieks, kam slidu konstrukcijā ieķērusies jakas kapuce traucēja sasniegt labu rezultātu, tāpēc summā viņš atkrita uzreiz aiz Melbārža. Tikmēr abos braucienos pie uzvaras tika vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas summā Melbārdi apsteidza par 0,17 sekundēm.

Uzreiz pēc finiša Melbārdis atzina, ka ir ļoti patīkami ar šādu rezultātu sākt sezonu, kā arī pateicās visiem saviem atbalstītājiem.

Otrs Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu pirmo braucienu veica 55,99 sekundēs, kas to pirmajā braucienā ierindoja 13.vietā, bet otrajā braucienā latvieši finišu sasniedza pēc 56,18 sekundēm. Lai gan tas bija lēnāks, summā, patiecoties citu braucēju neveiksmēm, Ķibermanis pacēlās par vienu pozīciju.

Teicamu sniegumu tikmēr demonstrēja Dienvidkorejas ekipāža ar pilotu Vonu Jondžonu, kurš pēc pirmā brauciena bija desmitais, bet otrajā spēja savu rezultātu uzlabot un pacelties summā līdz dalītai astotajai vietai.

Zīmīgi, ka pirmajā braucienā Dienvidkorejas ekipāža sasniedza otro ātrāko starta laiku, bet otrajā atpalika vien no Melbārža un Frīdriha ekipāžām. Kopumā sacensībās piedalījās 19 ekipāžas. Posma turpinājumā sestdien risināsies četrinieku sacensības. Otrais Pasaules kausa izcīņas posms nākamajā nedēļā risināsies Kalgari trasē Kanādā, bet sezona ar sacensībām Eiropā turpināsies janvārī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas