Oskara Ķibermaņa četriniekam sudrabs pasaules čempionātā bobslejā junioriem

0 komentāri

Latvijas jaunais bobsleja pilots Oskars Ķibermanis svētdien izcīnīja sudraba godalgu Altenbergas trasē notikušajā pasaules junioru čempionāta četrinieku sacensībās.

Pirmo vietu izcīnīja Vācijas ekipāža ar pilotu Kristorfu Hāferu, bet Ķibermanis kopā ar stūmējiem Matīsu Mikni, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu no viņa atpalika par trim sekundes simtdaļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl pēc pirmā brauciena Latvijas ekipāža atradās pirmajā vietā, taču iekrāto pārsvaru zaudēja otrajā braucienā. Ķibermaņa pilotētais četrinieks abos braucienos uzrādīja ātrākos starta laikus. Tikmēr trešo vietu svētdien izcīnīja austrietis Benjamins Maiers, no latviešiem atpaliekot par 0,85 sekundēm. Sestdien Ķibermanis kopā ar Leibomu bija trešie divnieku sacensībās.

2013.gadā pasaules junioru čempionātā gan divnieku, gan četrinieku konkurencē triumfēja latviešu braucējs Oskars Melbārdis, kurš šajā sezonā jau bijis labākais Pasaules kausa kopvērtējumā abās klasēs, bet pērn Ķibermaņa ekipāža guva trešo vietu divnieku sacensībās un otro vietu starp četriniekiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas