Bārtuļa Barys spēles beigās izrauj uzvaru pār Kuldas Salavat Yulaev

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Oskara Bārtuļa Astanas Barys savā laukumā ar 3:2 pirmdien uzvarēja Artūra Kuldas Ufas Salavat Yulaev.

Abas komandas KHL Austrumu konferences tabulā atrodas līdzās piektajā un sestajā vietā, un iekrātā punktu bagāža ļauj diezgan droši plānot piedalīšanos Gagarina kausa izcīņā.

Līdz trešā perioda izskaņai Romāns Starčenko un Kevins Dalmens guva divus vārtus Barys labā, uz ko Salavat Yulaev atbildēja ar precīziem Jevgēņija Skačkova un Antona Slepiševa metieniem.

Uzvaras vārtus Barys labā minūti un 40 sekundes līdz spēles beigām guva Nikolajs Antropovs, kurš ieslidojis Salavat Yulaev zonā ar metienu no neērtās puses pārspēja Ufas vārtsargu Vladimiru Sohatski.