Oskara Bārtuļa Barys izcīna piekto uzvaru pēc kārtas

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa Kontinentālās Hokeja līgas klubs Astanas Barys, ar 5:4 uzvarot HK Sochi, svinēja piekto panākumu pēc kārtas.

Līdz otrā trešdaļas vidum Barys bija izvirzījušies vadībā ar 4:1. Soču hokejisti pēc Romanda Derļuka raidījuma izvirzījās vadībā, bet laukuma saimnieki atbildēja ar precīziem Dastina Boida, Brendona Bočenska, Talgata Žailauova un Konstantīna Rudenko metieniem.

Trīs ripu pārsvaru Astanas klubam neizdevās saglabāt. Vēl otrajā trešdaļā Barys vārtsargu pārspēja Korijs Emertons, bet trešā perioda pēdējās sešās minūtēs vārtus guva arī Iļja Krikunovs un Andrejs Kosticins.

Pēcspēles metienu sērijā HK Sochi hokejistu Emertona un Andrē Petersona izgājienus atvairīja Laco, bet Konstantina Puškarjova un Naidžela Dousa metieni ļāva Barys svinēt piekto panākumu pēc kārtas.

Oskars Bārtulis spēlēja gandrīz 24 minūtes, pa vārtiem nemeta, nopelnīja 2 soda minūtes un beidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.