Oskara Bārtuļa Barys ar 3:1 apspēlē Artūra Kuldas Salavat Yulaev

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas Barys trešdien Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:1 uzvarēja cita aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas klubu Salavat Yulaev.

Otrās trešdaļas 13.minūtē Salavat Julajev komandu vadībā izvirzīja Dmitrijs Sjomins, bet turpinājumā Baris guva trīs bezatbildes vārtus. Jau pēc minūtes 1:1 panāca Romāns Starčenko, bet trešajā trešdaļā precīzi bija kanādietis Naidžels Douss un Kazahstānas naturalizētais kanādietis Kevins Dalmens.

Bārtulis darbojās viesu komandas trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 15 minūtes un 39 sekundes. Statistikā viņš iekļuva ar vienu bloķētu metienu.

Savukārt mājinieku pirmās maiņas aizsargs Kulda otrajā trešdaļā par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju tika sodīts ar divu minūšu noraidījumu. Viņš nospēlēja 20 minūtes un 59 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem, bloķējot vienu raidījumu un izpildot vienu spēka paņēmienu.

”Šis mačs mums bija jāuzvar, jo šī bija sešu punktu spēle. Viss ir atkarīgs no mums pašiem, tāpēc nav jēgas attaisnoties ar nogurumu pēc dalības Špenglera kausa izcīņas turnīrā,” pēc mača pauda Kulda. ”Visām komandām ir dažādi spēļu grafiki. Zaudējumiem kaut kādi attaisnojumi nav jāmeklē.”

Barys komanda pēc četru zaudējumu sērijas izcīnījusi otro panākumu pēc kārtas, bet Ufas klubs piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas, kas tam ir sestā pēdējos septiņos mačos.

Citviet trešdien trīs uzvaru sēriju pārtrauca aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Ņižņekamskas Neftekhimik komanda, kas izbraukumā ar 2:3 zaudēja Kazaņas klubam Ak Bars.

Pujacs darbojās savas komandas trešajā maiņā, uz ledus pavadot 22 minūtes un 39 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks vienībā. Viņš veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja piecus raidījumus, kas bija augstākais rādītājs komandā, un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Savukārt četru uzvaru sēriju pārtrauca Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas Torpedo komanda, kas ar 0:4 savā laukumā piekāpās Čerepovecas Severstal. Skudra šajā mačā izcieta viņam piemēroto vienas spēles diskvalifikāciju.