Ņujorkas Rangers saber Monreālas Canadiens vārtos piecas ripas

Nacionālās Hokeja līgas svētdienas spēlē Ņujorkas Rangers ar 5:0 uzvarēja Austrumu konferences līderus Monreālas Canadiens.

Pirmās trešdaļas vidū Monreālas Canadiens vārtsargu Dastinu Tokarski pārspēja Dominiks Mūrs. Otrajā trešdaļā precīzi metieni izdevās arī Derekam Stepanam un Martinam Senluī. Pēdējā periodā lielisku Entonija Duklēra piespēli izmantoja Karls Haglins, bet punktu spēlei ar metienu no neērtās puses pielika Riks Nešs.

Neskatoties uz zaudējumu, Monreālas Canadiens Austrumu konferencē saglabāja pirmo vietu, bet Ņujorkas Rangers tagad dala 8. vietu ar Otavas Senators.