Nizhny Novgorod vēlreiz pārspēj Unics,  Laboral Kutxa zaudē Crvena Zvezda

Turkish Airlines Eirolīgas 5.kārtas spēlēs Ainara Bagatska Nizhny Novgorod otro reizi četru dienu laikā uzvarēja Kazaņas Unics 79:73, bet Dāvja Bertāna Laboral Kutxa ar 66:86 zaudēja Belgradas Crvena Zvezda.

Krievijas Eirolīgas derbijā Ainara Bagatska Nizhny Novgorod ar uzvaru pār Kazaņas Unics pārtrauca trīs zaudējumu sēriju kontinenta galvenajā turnīrā. Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā rezultāts bija neizšķirts 54:54. 36.minūtē pēc Teilora Ročestija trīspunktnieka Nizhny Novgorod izvirzījās vadībā 66:59 un pārsvaru noturēja līdz spēles beigām, izcīnot otro uzvaru šosezon ar 79:73. Uzvarētāju labā Ročestijs guva 24, zaudētājiem Nikoss Zisis 15 punktus.

Dāvja Bertāna Laboral Kutxa ar 66:86 zaudēja Belgradas Crvena Zvezda. Serbu klubs vadībā izvirzījās otrajā un savu pārsvaru palielināja trešajā ceturtdaļā, beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 86:66. Dāvis Bertāns nepilnās 23 minūtēs guva 6 punktus, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas un izdarīja 2 rezultatīvas piespēles.