NHL pie panākumiem tiek Detroitas Red Wings un Nešvilas Predators

Nacionālās Hokeja līgas trešdienas spēlēs Detroitas Red Wings ar 4:1 uzvarēja Vašingtonas Capitals un Nešvilas Predators ar 4:2 Edmontonas Oilers.

Pirmie vārtus Capitals un Red Wings spēlē guva Detroitas hokejisti precīzs bija Gustava Nīkvista metiens otrās trešdaļas vidū. Līdz perioda beigām Jevgeņijs Kuzņecovs un Trojs Brūvers pārspēja Detroitas vārtsargu Džimmiju Hovardu un izvirzīja vadībā Capitals.

Pēdējā trešdaļā Red Wings guva vēl trīs vārtus – pa diviem Džastins Abdelkaders un reizi Pāvels Dacjuks, un Detroita ar 4:2 izcīnīja piekto uzvaru sezonā.