NHL līderi Monreālas Canadiens pagarinājumā apspēlē Detroitas Red Wings

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Nacionālajā Hokeja līgā Austrumu konferences un visas līgas līderi Monreālas Canadiens savā laukumā pagarinājumā ar 2:1 uzvarēja Detroitas Red Wings.

Detroitas Red Wings zviedru uzbrucējs Henriks Zeterbergs otrā puslaika vidū pārspēja Monreālas vārtsargu Kariju Praisu un izvirzīja savu komandu vadībā.

Nepilnas četras minūtes līdz 3. perioda beigām Canadiens baltkrievu izcelsmes amerikāņu uzbrucējs Alekss Galčeņuks cīņā ar Red Wings aizsargu Kailu Kvinsiju tika pie ripas, apslidoja vārtus un paguva iemest ripu Džimmija Hovarda vārtu tuvajā stūrī.

Pagarinājumā pirmajā minūtē Hovards atvairīja Maksa Pačioreti metienu, bet pirmais pie ripas bija Deivids Dešarnē, kurš guva savus pirmos vārtus šajā sezonā.

Monreālas Canadiens izcīnīja sesto uzvaru septiņās spēlēs, kas ir komandas labākais sezonas sākums 36 gadu laikā. Red Wings piedzīvoja trešo zaudējumu, no kuriem divi bijuši pagarinājumā.