Newcastle United no Anglijas Līgas kausa izslēdz Manchester City

Trešdien Anglijas Līgas kausa 4. kārtas spēlē Newcastle United izbraukumā ar 2:0 uzvarēja Anglijas čempionus un Līgas kausa īpašniekus Manchester City.

Pagājušā nedēļa Manchester City klubam nebija labākā pēdējo gadu laikā. Čempionu līgā neizšķirts ar Maskavas CSKA un zaudējums West Ham premjerlīgā. Un arī šīs nedēļas sākums garastāvokli City faniem neuzlaboja – zaudējums Līgas kausa mačā.

Jau spēles 6. minūtē Jamaikā dzimušais 18 gadu vecais Anglijas U20 uzbrucējs Rolando Ārons pārspēja City vārtsargu Villiju Kabalero. Un kaut arī Manuela Pelegrīni futbolisti vairāk kontrolēja bumbu, Musa Sisoko otrā puslaika vidū iesita bumbu City vārtos otro reizi un Newcastle svinēja uzvaru ar 2:0.