NBA čempioni Sanantonio Spurs pēdējās sekundēs uzvar Atlantas Hawks

Nacionālās Basketbola asociācijas čempioni Sanantonio Spurs, pateicoties diviem Manu Džinobili soda metieniem, pēdējās sekundēs trešdien uzvarēja Atlantas Hawks.

Sanantonio Spurs sezonas trešajā spēlē izcīnīja 17 uzvaru pēc kārtas savā laukumā, ko Atlantas Hawks gandrīz izdevās nepieļaut. Pirmajā ceturtdaļā Sanantonio Spurs izvirzījās vadībā un pārsvaru noturēja līdz puslaika beigām.

Otrajā puslaikā Atlanta pretiniekus noķēra un pēdējo trīs minūšu laikā nevienas komandas pārsvars nepārsniedza divus punktus. 3,8 sekundes līdz spēles beigām Manu Džinobili iemeta divus sodus, bet atbildes uzbrukumā Boriss Diavs bloķēja Pero Antiča trīspunktnieku – 94:92 Spurs otrā uzvara sezonā.