Nākamajā sezonā Pasaules kausa posmi bobslejā Sočos nenotiks

0 komentāri

Finansiālu apsvērumu dēļ nākamajā sezonā olimpiskajā Soču trasē nenorisināsies Pasaules kausa posmi, ir pārliecināts Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Georgijs Bedžamovs.

Pagājušajā nedēļas nogalē olimpiskajā Soču trasē Sanki norisinājās šīs sezonas pēdējais Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā. Kā iepriekš medijiem bija apgalvojis Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) prezidents Ivo Feriāni, jumta organizācija vēlētos katru gadu aizvadīt Pasaules kausa posmus Sočos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ir par 99,9 procentiem skaidrs, ka nākamajā sezonā Sočos nenotiks Pasaules kausa posmi. Paldies sporta ministram Vitālijam Mutko, kurš palīdzēja šā posma rīkošanā. Šoreiz dalībnieki ieradās uz mūsu rēķina, tas ir ļoti dārgs pasākums. Mums vajag veiksmīgi sarīkot 2017. gada pasaules čempionātu Sočos,” aģentūrai R-Sport atzinis Bedžamovs.

Jau iepriekš izskanējis, ka šogad Krievijas puse valstu delegācijai un tehnikai uz sava rēķina nodrošināja tiešo lidmašīnu no Minhenes līdz Sočiem.

Kā ziņots, nedēļas nogalē olimpiskajā Soču trasē Pasaules kausa sezonu veiksmīgi noslēdza Latvijas sportisti. Skeletonists Martins Dukurs izcīnīja otro vietu, trešajā vietā ierindojās Tomass Dukurs. Savukārt bobslejista Oskara Melbārža pilotētās ekipāžas izcīnīja otro vietu divnieku un uzvaru četrinieku sacensībās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas