Nacionālajā Hokeja līgā pirmo uzvaru izcīna Edmontonas Oilers

Ar 3:2 uzvarot Tampabejas Lightning, pirmo uzvaru šajā Nacionālās hokeja līgas sezonā pirmdien izcīnījuši Edmontonas Oliers spēlētāji.

Oilers savā laukumā ar 3:2 uzvarēja Tampabejas Lightning hokejistus.

Lai gan dueļa 22. minūtē rezultātu atklāja Lightning uzbrucējs Braiens Boils, otrās trešdaļas turpinājumā pēc Džastina Šulca un Teilora Hala precīzajiem raidījumiem vadībā izvirzījās jau Edmontonas klubs.

Tiesa, 54. minūtē Tampabejas kluba uzbrucējs Brets Konolijs panāca izlīdzinājumu, bet trīs minūtes un 25 sekundes līdz pamatlaika izskaņai Raiens Nūdžents-Hopkinss guva uzvaras vārtus Oilers labā.

Tādējādi ierastajai pēdējo gadu pastarītei Oilers izdevies tikt pie pirmās uzvaras šosezon, kas tai ar sešās spēlēs iegūtiem trim punktiem Rietumu konferences kopvērtējumā liek ieņemt 13. vietu 14 komandu konkurencē, kamēr Lightning ar septiņiem punktiem ir sestie Austrumos.

Tikmēr Austrumu konferencē pēdējo – sešpadsmito – vietu ar diviem punktiem sešās cīņās ieņem latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres.