VIDEO: Rosi neveiksmīgi krīt un zaudē kopvērtējuma vicelīdera godu

0 komentāri

Sāpīgu neveiksmi MotoGP Ostinas posmā piedzīvojis titulētais Movistar Yamaha braucējs Valentīno Rosi, kurš pirms šī posma bija kopvērtējuma vicelīderis.

Rosi nedaudz zaudēja ātrumu un trešā apļa otrajā līkumā viņa motocikla priekša izslīdēja, kam sekoja kritiens un izstāšanās. Pirms tam pēdējās 24 sacīkstes pēc kārtas Rosi bija finišējis pirmajā pieciniekā (kopš izstāšanās 2014. gadā Aragonā).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Rosi neveiksmīgi krīt un zaudē vicelīdera godu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas