Mercedes pilots Niko Rosbergs svētdien bija ātrākais F1 Spānijas Grand Prix, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā. Otrajā vietā palika Rosberga komandas biedrs un čempionāta līderis Luiss Hamiltons, trešais finišēja Ferrari pilots Sebastians Fetels.

Sacensību startā Rosbergs spēja nosargāt savu kvalifikācijā izcīnīto pole position, bet Hamiltons zaudēja savu otro pozīciju Fetelam. Lielisku startu izdevās veikt somu pilotam Kimi Raikonenam (Ferrari), kurš no septītās vietas startā pakāpās uz piekto pozīciju. Izvēloties trīs boksu apmeklējumu stratēģiju, Hamiltons tika garām Fetelam, tomēr cīņā līdz cīņai ar Rosbergu šoreiz netika.

Čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ar 111 punktiem ir Hamiltons, viņam ar attiecīgi 91 un 80 punktiem seko komandas biedrs Rosbergs un Fetels. Ceturtajā vietā ar 52 punktiem ir Raikonens, bet piektais ar 42 punktiem ir Botass.