VIDEO: Rosbergs nespēj noslēpt sarūgtinājumu un met ar cepuri Hamiltonam

0 komentāri

Aizvadītājā F1 ASV posmā savu rūgtumu par Luisa Hamiltona uzvaru kopvērtējumā nespēja noslēpt brita komandas biedrs Niko Rosbergs. Laimīgais čempions Luiss pirms preses konferences pasvieda cepuri komandas biedram Niko, bet vācieša nervi neizturēja, kurš to meta pretējā virzienā!

Čempionāta kopvērtējumā pēc 16 posmiem uzvaru ar 327 punktiem nodrošinājis Hamiltons, kuram pār otrajā vietā esošo Fetelu ir 76 punktu pārsvars. Tikmēr Rosbergs ar 247 punktiem ir trešais. Britu sportists triumfu kopvērtējumā nodrošināja trīs posmus pirms sezonas noslēguma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Niko Rosbergs met ar cepuri šīs sezonas F1 čempionam

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas