VIDEO: pasaules čempions Solbergs slavē Rīgu un Reini Nitišu

0 komentāri

Šodien Biķernieku sporta kompleksā tika paziņots par Latvijas iekļaušanu Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta kalendārā un par posma norisi Biķernieku trasē, sākot ar 2016. gadu.

Svinīgajā pasākumā Biķerniekos pirmajā simboliskajā četru apļu braucienā kopā ar latviešu rallijkrosa braucēju Reini Nitišu devās arī Peters Solbergs – 2003. gada pasaules čempions rallijā un 2014. gada pasaules čempions rallijkrosā, kurš ļoti atzinīgi izteicās par rallijkrosa rīkošanu Rīgā un abiem mūsu braucējiem – Reini Nitišu un Jāni Baumani!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sacensību rīkotāji RA Events un pasaules rallijkrosa čempionāta rīkotāji IMG noslēguši ilgtermiņa līgumu, kas paredz posma rīkošanu Latvijā no 2016. līdz 2018. gadam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas