VIDEO: Moto3 klasē izcilas sacensības padodas malaizietim Pavi

0 komentāri

Argentīnas MotoGP Moto3 klasē triumfējis malaiziešu braucējs Hairuls Pavi. Honda Team Asia sportists aiz sevis atstāja spāņu braucēju Horhi Navarro un Bredu Binderu no Red Bull vienības.

Kopvērtējumā līderpozīcijā nostiprinājies Breds Binders ar 36 punktiem, savukārt otrajā pozīcijā ar 31 punktu ir Nikolo Antonelli, kurš Argentīnā izcīnīja vien desmito vietu.  Trešo vietu pēc sezonas diviem aizvadītiem posmiem pagaidām ieņem Horhe Navarro, bet Pavi ar uzvaru pacēlies uz ceturto pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Moto3 klasē lieliskas sacensības padodas malaizietim Pavi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas