VIDEO: latvieši triumfē Eiropas rallija čempionāta posmā Grieķijā

0 komentāri

Latvijas rallija talants Ralfs Sirmacis kopā ar stūrmani Artūru Šimani pagājušajā svētdiena sensacionāli triumfēja Eiropas rallija čempionāta posmā Grieķijā. Akropoles iekarotāji ir atgriezušies mājās un šorīt pie autosportistiem viesojās LNT sporta žurnālists Lauris Lizbovskis.

Abi autosportisti pastāstīja par to kā notika gatvošanās šim rallija posmam, kāds noskaņojums valdīja pirms sacensībām, kā arī leģendārā Grieķijas rallija uzvarētāji pastāstīja par starpatgadījumiem, kurus nācās piedzīvot sacensību laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: intervija ar Ralfu Sirmaci un Artūru Širmani

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas