VIDEO: krītot abiem sportistiem, motocikls ar blakusvāģi izlido no trases

0 komentāri

Latvijas čempionātā motokrosā Gulbenes Staru trasē blakusvāģu sacensībās Igora Rodionova un Artūra Lintera motocikls pēc abu sportistu kritiena izlidoja no trases, laimīgi neievainojot nevienu no skatītājiem.

Rodionovs/Linters pirmos apļus bija brauciena līderi, kad pirms tramplīna, aizbraucot pa nepareizu trajektoriju, ekipāža pēc lēciena piezemējās pārāk ātri. Vispirms nokrita pilots Rodionovs, kādu brīdi kulbā vēl turējās kantētājs Linters, tomēr krita arī viņš, un motocikls jau bez abiem sportistiem izlidoja no trases.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Laimīgā kārtā motocikls neievainoja nevienu no skatītājiem. Arī Igors Rodionovs un Artūrs Linters tika cauri ar izbīli un sasitumiem. Nākamie starti Igoram un Artūram paredzēti jau šonedēļ Igaunijas čempionātā, bet mājās ekipāžu redzēsim Latvijas čempionātā Viļakā un Pasaules čempionāta posmā Stelpē.

Video:

Gulbenes motokrosā pēc Rodionova/Lintera izstāšanās uzvaru izcīnīja Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš, otrajā vietā atstājot brāļus Jāni un Lauri Daiderus, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa igauņu ekipāža K.Variks/E.Koivs.

Foto: Latvijas čempionāta posms Gulbenes Staru trasē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas