VIDEO: jaudīgās un ekskluzīvās Audi automašīnas spēlē peintbolu

0 komentāri

Automašīnas kompānija Audi izdomājusi ļoti neierastu veidu, kā spēlēt peintbolu. Tā saviem 2013. gada RS4 Avant modeļiem piestiprināja peintbola ložmetējus, un divi piloti savā starpā sacentās, kuru ekskluzīvo automobili ar krāsu nosmērēs vismazāk. 

Šobrīd jauna ekskluzīvā automobiļa cena ir virs 75 tūkstošiem eiro, tomēr lietotu šādu modeli iespējams nopirkt arī lētāk. Sacensībās, kurās abi piloti iztērēja ļoti daudz peintbola krāsu bumbiņu, uzvarēja baltā Audi RS4 automašīnas vadītājs. Interesantais duelis notika slēgtā paviljonā, īpaši izveidotā trasē, ļaujot jaudīgajiem spēkratiem kārtīgi izpausties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas