VIDEO: Dāvis Ivanovs Ķegumā gatavs cīnīties par punktiem pasaules motokrosa čempionātā

0 komentāri

Latviešu braucējs Dāvis Ivanovs būs viens no desmit latviešu sportistiem, kurš sestdien un svētdien Zelta zirgs trasē Ķegumā aizstāvēs Latvijas godu pasaules motokrosa čempionātā. LNT žurnālists Lauris Lizbovskis devās ciemos pie Dāvja, lai noskaidrotu viņa gatavību sacensībām.

Motokrosa braucējs uzsvēra, ka sacensībās gaidāma liela konkurence, jo viņa pārstāvētajā MXGP klasē nav vecuma ierobežojumi. Tas nozīmē, ka tur pulcējas labākie pasaules sportisti. “Ja tu vari ar kādu no viņiem cīnīties, tad tas jau ir daudz,” uzsvēra Ivanovs.  MXGP klases sportists iezīmēja, ka ļoti svarīgi ir sacensībās iegūt punktus: “Būtu ideāli, ja abos braucienos varētu iebraukt punktos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas