VIDEO: Asinis stindzinošas avārijas NASCAR autosacīkstēs

0 komentāri

Amerikas Savienotajās Valstīs populārākajās NASCAR autosacīkstēs svētdien Doveras trekā Delavēras štatā notiks jau sezonas trīspadsmitais posms. Kopvērtējuma vadībā ir 2014. gada čempions, Stewart Haas Racing braucējs Kevins Harviks, no kura 41 punktu atpaliek Furniture Row Racing pārstāvis Martins Truekss juniors.

Braucot pa Amerikas ovāliem ar ātrumu, kas pārsniedz 300 km/h, jebkura sadursme var beigties ar asinis stindzinošiem skatiem. Sacīkšu mašīnas met neskaitāmus kūleņus, un nereti avārijās ir iesaistīti vairāk kā desmit braucēji. 2001. gadā Deitonas trekā dzīvību zaudēja viens no visu laiku titulētākajiem NASCAR braucējiem Deils Ērnhards, bet pēdējais nāves gadījums notika 2009. gadā, kad NASCAR Toyota Series sacīkstēs bojā gāja Karloss Pardo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: NASCAR asinis stindzinošās avārijas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas