VIDEO: ar testa ātrumposmu šodien sākas rallijs Kurzeme 2015

0 komentāri

Ar rallija sacensību testa ātrumposmu Aizputes novada Kalvenes pagastā ceturtdien, 27. augustā, plkst. 18.00 sākas Ātruma festivāls – rallijs Kurzeme 2015, kura centrālais notikums ir Baltijas valstīs senāko autorallija sacensību rallija Kurzeme 50 gadu jubilejas svinības.

Kļuvis zināms, ka ar 1. starta numuru trasē dosies Latvijas rallija čempionāta līderi LRC2 ieskaitē, igauņa Sīma Plangi ekipāža. Ar 2. numuru startēs Latvijas čempions Jānis Vorobjovs, bet vēl viena mūsu rallija zvaigzne Mārtiņš Svilis brauks ar 3. numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Testa ātrumposms neietekmē vietu sadalījumu sacensību noslēgumā, taču tā ir pēdējā iespēja sportistiem pirms sacensībām pārbaudīt savus spēkus un tehniku kaujas apstākļos, kā arī salīdzināt savu sniegumu ar konkurentiem, tāpēc rallija ekipāžas šajā ātrumposmā brauc ar pilnu jaudu, un skatītāji noteikti redzēs atraktīvas sānslīdes,” stāsta Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015” direktors Uldis Hmieļevskis.

Ātruma festivāla – rallija Kurzeme 2015 atklāšanas ceremonija notiks piektdien, 28. augustā, plkst. 16.00 pie koncertzāles Lielais dzintars, savukārt Ātruma festivāls noslēgsies svētdien, 30. augustā, ar standartautomobiļu sacensībām Liepājas pilsētas ātrumposma teritorijā.

FOTO: rallijs Kurzeme 2014

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas