Vai pasaules spīdveja čempionāta posms šovakar Daugavpilī atkal būs aizraujošs?

0 komentāri

Pirms Pasaules čempionāta spīdvejā Latvijas posma pārliecinošs līderis ar 55 punktiem ir 2013.gada pasaules čempions Tais Vofindens, no kura 12 punktus atpaliek dānis Nikijs Pedersens.

Pagājušajā gadā Daugavpilī ātrākais bija polis Kšištofs Kaspžaks, bet teicami brauca arī Latvijas pārstāvis Ķasts Poudžuks, kurš tika pusfinālā un ar 10 punktiem ieņēma 5 vietu, aiz sevis atstājot divus pasaules čempionus – Taiu Vofindenu un Krisu Holderu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Latvijas Grand Prix posms spīdvejā šosezon ir tikai piektais seriāla kalendārā, taču tas jau ir atvedis lielu intrigu. Pat divas. Pirmā – šosezon četros iepriekšējos posmos ir bijuši pieci dažādi uzvarētāji un vai Daugavpilī atkal būs cits uzvarētājs? Otrā – pērn lielu pārsteigumu sarūpēja Ķasts Puodžuks, kurš iekļuva pusfinālā un posmā ieņēma 5. Vietu. Tagad viņš startēs ar wild card un vai spēs atkārtot kaut ko tamlīdzīgu? Bet varbūt kļūs par pirmo Latvijas spīdvejistu, kurš iekļūs GP posma finālā?

Četros iepriekšējos posmos šosezon pirmajā trijniekā un finālā bijuši desmit dažādi spīdvejisti, tā ka prognozēt kaut ko pirms Latvijas GP posma nav iespējams. Līderis kopvērtējumā ir 2013.gada pasaules čempions Tais Vofindens no Lielbritānijas – 55 punkti. Par 12 punktiem atpaliek dānis Nikijs Pedersens, bet trešais (16 punktu mazāk kā līderim) ir pašreizējais pasaules čempions amerikānis Gregs Henkoks, kurš šosezon vēl ne reizes nav bijis finālā. Kā lai šajā sakarā neatceras, ka Daugavpilī viņš vienīgais ir uzvarējis divas reizes…”

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālos TV6, VSB un portālā Skaties.lv:

Sestdien, 18.jūlijā

19:00 PČ spīdvejā. Latvijas Grand Prix.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas