Vai Hamiltons Singapūrā izcīnīs 41. uzvaru karjerā?

0 komentāri

Pirmās formulas čempionāta kopvērtējumā pēc uzvaras Itālijas Lielās balvas izcīņā Luisam Hamiltonam pār tuvāko sekotāju Niko Rosbergu ir jau 53 punktu pārsvars. Tas, protams, nekādi vēl negarantē uzvaru čempionātā, tomēr ļauj paskatīties uz citiem statistikas rādītājiem – Singapūrā Hamiltons var izcīnīt savu 41 uzvaru.

Tieši tik, cik savulaik izcīnījis Airtons Senna. Singapūrā F1 sacīkstes notiks astoto reizi. Līdz šim uzvaras šeit izcīnījuši tikai trīs piloti – Sebastians Fetels Marina Bay ielu trasē ātrākais bijis trīs reizes, bet pie divām uzvarām tikuši Hamiltons un Frenando Alonso.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Mākslīgais apgaismojums, ļoti daudz pagriezienu un gara sacīkste – tā īsumā var raksturot Singapūras trasi, kur šajā nedēļas nogalē risināsies kārtējais čempionāta posms. Tomēr šoreiz vēl klāt nāks arī smogs jeb migla, kas šajā reģionā nav nekas neparasts gaisa piesārņojuma dēļ. Tikmēr no sportiskās puses būs interesanti pavērot vai Luisam Hamiltonam izdosies atkārtot sava bērnības dienu elka Airtona Sennas panākumu, kurš savas karjeras 161 sacīkstē izcīnīja 41 uzvaru. Hamiltons Singapūrā aizvadīs savu 161. sacīksti un šobrīd brita kontā ir tieši 40 uzvaras.”

Singapūras Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 18. septembrī

12:55 F1 Singapūras GP 1.treniņbraucieni.

16:55 F1 Singapūras GP 2.treniņbraucieni.

Sestdien, 19.septembrī

12:55 F1 Singapūras GP 3.treniņbraucieni.

15:55 F1 Singapūras GP kvalifikācija.

Svētdien, 20.septembrī

14:50 F1 Singapūras GP.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas